Poniedziałek, 4.09.2023
Choroby dziąseł oraz problemy z uzębieniem stanowią częsty problem, dotykający ludzi w różnym wieku. Istnieje wiele przyczyn tych schorzeń, w tym nieodpowiednia dieta, brak właściwej higieny jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne oraz stany zapalne. (...)
czytaj więcej
Środa, 5.07.2023
Czy uważasz, że jesteś za stary/a na to, aby skorygować swój zgryz? Czasami dorosłość może skutkować myśleniem, że leczenie ortodontyczne jest przeznaczone wyłącznie dla dzieci i nastolatków. (...)
czytaj więcej
Poniedziałek, 12.06.2023
Paradontoza, znana również jako zapalenie przyzębia, to powszechna choroba dotykająca miliony ludzi na całym świecie. Jest to schorzenie, które nieleczone może prowadzić nawet do utraty zębów.(...)
czytaj więcej
Wtorek, 30.05.2023
Implanty zębowe są coraz popularniejszą metodą przywracania brakujących zębów. Jednak wokół nich krąży wiele faktów i mitów. Oto kilka z nich.(...)
czytaj więcej
Poniedziałek, 8.05.2023
Spieszymy poinformować Was, że do naszego zespołu dołączył nowy lekarz ortodonta — doświadczona specjalistka, która od wielu lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym.(...)
czytaj więcej
Poniedziałek, 17.04.2023
W stomatologii kiretaż oznacza procedurę, która polega na mechanicznym usunięciu chorej tkanki z dziąseł i zębów. Jest to jedna z podstawowych metod leczenia chorób dziąseł i stanów zapalnych w jamie ustnej. (...)
czytaj więcej
Piątek, 17.03.2023
Kiedy w końcu nadchodzi moment zdjęcia z zębów aparatu stałego, większość pacjentów myśli, że korekcja zgryzu dobiegła końca. Niestety, nie jest to jednak takie proste. (...)
czytaj więcej
Wtorek, 31.01.2023
W momencie kiedy dojdzie do uszkodzenia zęba warto natychmiast podjąć leczenie, które pozwoli na uniknięcie jego ekstrakcji. (...)
czytaj więcej
Poniedziałek, 12.12.2022
Dzięki implantom możliwe jest uzupełnienie braków w uzębieniu. Implanty doskonale zastępują naturalne zęby, umożliwiając piękny uśmiech oraz komfort w spożywaniu posiłków.. (...)
czytaj więcej
Poniedziałek, 31.10.2022
W Clinica Dental Blue wykorzystujemy implanty światowego lider w implantologii stomatologicznej i rekonstrukcji tkanek przyzębia firmy Straumann. (...)
czytaj więcej