Oferta Clinica Dental - Blue

Specjalizujemy się w zabiegach takich jak ekstrakcja chirurgiczna, hemisekcja czy też podniesienie dna zatoki szczękowej.
Więcej
Główne zalety implantów to wygoda użytkowania, estetyka, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Podnieś komfort swojego życia!
Więcej
Rozwiązania protetyczne oparte na implantach wyglądają jak naturalne zęby, są stabilne i zapewniają poczucie bezpieczeństwa i swobody.
Więcej
Dzięki zabiegowi kortykotomii leczenie przedprotetyczne i przedimplantacyjne jest znacznie szybsze, co powoduje mniejsze obciążanie pacjenta.
Więcej
Ortodoncja, leczenie wad zgryzu, skutecznie poprawia estetykę uśmiechu. Pomaga także w leczeniu wad wymowy, chorób przyzębia czy przewodu pokarmowego.
Więcej
Głównym zadaniem profilaktyki jest walka z osadem, płytką nazębną – podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i chorób przyzębia.
Więcej
Stomatologia zachowawcza, skupia się na oczyszczaniu zębów oraz dbaniu o utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej.
Więcej
Stomatologia dziecięca obejmuje leczenie zachowawcze oraz stomatologię profilaktyczną dzieci od momentu pojawienia się pierwszych ząbków.
Więcej
Choroba przyzębia zależy od wielu czynników. W zależności od stanu zaawansowania leczy się ją metodą niechirurgiczną lub chirurgiczną.
Więcej
Proces wybielania pozwala na zlikwidowanie przebarwień powstałych na płytce nazębnej. W ofercie Clinica Dental dostępne są różne metody wybielania.
więcej
Oferta CLINICA-DENATL BLUE obejmuje diagnostykę radiologiczną, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.
więcej