Oferta Clinica Dental - Blue

Specjalizujemy się w zabiegach takich jak ekstrakcja chirurgiczna, hemisekcja czy też podniesienie dna zatoki szczękowej.
Więcej
Główne zalety implantów to wygoda użytkowania, estetyka, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Podnieś komfort swojego życia!
Więcej
Rozwiązania protetyczne oparte na implantach wyglądają jak naturalne zęby, są stabilne i zapewniają poczucie bezpieczeństwa i swobody.
Więcej
Dzięki zabiegowi kortykotomii leczenie przedprotetyczne i przedimplantacyjne jest znacznie szybsze, co powoduje mniejsze obciążanie pacjenta.
Więcej
Głównym zadaniem profilaktyki jest walka z osadem, płytką nazębną – podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i chorób przyzębia.
Więcej
Stomatologia zachowawcza, skupia się na oczyszczaniu zębów oraz dbaniu o utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej.
Więcej
Ortodoncja, leczenie wad zgryzu, skutecznie poprawia estetykę uśmiechu. Pomaga także w leczeniu wad wymowy, chorób przyzębia czy przewodu pokarmowego.
Więcej
Choroba przyzębia zależy od wielu czynników. W zależności od stanu zaawansowania leczy się ją metodą niechirurgiczną lub chirurgiczną.
Więcej
Stomatologia dziecięca obejmuje leczenie zachowawcze oraz stomatologię profilaktyczną dzieci od momentu pojawienia się pierwszych ząbków.
Więcej
Proces wybielania pozwala na zlikwidowanie przebarwień powstałych na płytce nazębnej. W ofercie Clinica Dental dostępne są różne metody wybielania.
więcej
Oferta CLINICA-DENATL BLUE obejmuje diagnostykę radiologiczną, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.
więcej