Poniedziałek, 16.05.2022

Do naszej oferty wprowadzamy nowość, lampę BEYOND służąca do wybielania zębów. System BEYOND umożliwia skuteczne przywrócić zębom wspaniałą biel już po pierwszej wizycie. Dzięki temu systemowi ponad 3 000 000 osób na całym świecie uzyskało piękny, zdrowy uśmiech. Wybielając zęby systemem BEYOND zyskujesz olśniewająco białe zęby.

Czym jest wybielanie zębów lampą BEYOND?

Metoda BEYOND to specjalistyczna metoda wybielania zębów. Polega on na dokładnym utlenieniu przebarwień pojawiających się na zębach przy wykorzystaniu aktywnego tlenu. Metoda jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta i nie niszczy struktury zębów. Aby znacząco poprawić estetykę swojego uśmiechu wystarczy tylko jedna wizyta bowiem wykonanie profesjonalnego zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa około 30 – 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy. Zabieg wybielający zęby powinien jednak zostać poprzedzony wcześniejszą wizytą stomatologiczną, oceniającą stan zębów i przyzębia, połączoną z wykonaniem zabiegu higienizacyjnego, polegającego np. na usunięciu nagromadzonego kamienia nazębnego lub skorygowaniu nieszczelnych wypełnień zębów. Renomowany system BEYOND, jest w stanie poprawić kolor zębów od 5 do 12 punktów w skali Vita. Jego efekty są o 30 procent lepsze niż przy skorzystaniu z innych metod wybielania.

Czym są tzw. „białe godziny”?

Pierwsze kilka godzin tuż po wykonaniu zabiegu wybielania zębów lampą BEYOND, podczas których należy unikać spożywania kolorowych pokarmów oraz napojów. Ma to na celu utrwalenie efektów wybielania.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielenia za sprawą lampy BEYOND?

Efekt wybielonych zębów jest w dużej mierze uzależniony od indywidualnej diety oraz stosowanych sposobów higieny jamy ustnej. Z reguły jednak utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. W przeciwieństwie zatem to pasków wybielających czy past jest to efekt naprawdę długotrwały i co warto jeszcze raz podkreślić bezpieczny.